PF32000T12BK230 Hammond Manufacturing
pf32
Виробник: Hammond Manufacturing
Description: FAN EXHAUST 230V 48W BLACK
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.95" L x 7.95" W x 3.66" H (202.0mm x 202.0mm x 93.0mm)
Voltage - Input: 230VAC
Type: Fan
Specifications: Fan, AC, Square, 38 CFM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN EXHAUST 230V 48W BLACK, Packaging: Box, Size / Dimension: 7.95" L x 7.95" W x 3.66" H (202.0mm x 202.0mm x 93.0mm), Voltage - Input: 230VAC, Type: Fan, Specifications: Fan, AC, Square, 38 CFM.