PF32000T12BK24 Hammond Manufacturing
pf32
Виробник: Hammond Manufacturing
Description: FAN EXHAUST 24V 5W BLACK
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.95" L x 7.95" W x 3.43" H (202.0mm x 202.0mm x 87.0mm)
Voltage - Input: 24VDC
Type: Fan
Specifications: Fan, DC, Square, 38 CFM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN EXHAUST 24V 5W BLACK, Packaging: Box, Size / Dimension: 7.95" L x 7.95" W x 3.43" H (202.0mm x 202.0mm x 87.0mm), Voltage - Input: 24VDC, Type: Fan, Specifications: Fan, DC, Square, 38 CFM.
Інші пропозиції PF32000T12BK24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PF32000T12BK24 PF32000T12BK24 Виробник : Hammond Manufacturing pf32.pdf AC Fans 65CFM Filter Fan, 24VDC N12 - Black