PF32000T12LG24
PF32000T12LG24 Hammond Manufacturing
pf32-1389458.pdf
Виробник: Hammond Manufacturing
AC Fans 65 CFM Filter Fan, 24VDC N12 - Lt. Gray
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN EXHAUST 24V 5W LT GRAY, Packaging: Box, Size / Dimension: 7.95" L x 7.95" W x 3.43" H (202.0mm x 202.0mm x 87.0mm), Voltage - Input: 24VDC, Type: Fan, Specifications: Fan, DC, Square, 38 CFM.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PF32000T12LG24 Виробник : Hammond Manufacturing pf32 Description: FAN EXHAUST 24V 5W LT GRAY
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.95" L x 7.95" W x 3.43" H (202.0mm x 202.0mm x 87.0mm)
Voltage - Input: 24VDC