PF6000230 Hammond Manufacturing
PF_Series.pdf
Виробник: Hammond Manufacturing
Description: FAN CLIMATE CONTROL 230V 410CFM
Packaging: Box
Size / Dimension: 12.80" L x 12.80" W x 6.46" H (325.1mm x 325.1mm x 164.1mm)
Voltage - Input: 230VAC
Type: Fan
Specifications: Fan, AC, Square, 410 CFM
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN CLIMATE CONTROL 230V 410CFM, Packaging: Box, Size / Dimension: 12.80" L x 12.80" W x 6.46" H (325.1mm x 325.1mm x 164.1mm), Voltage - Input: 230VAC, Type: Fan, Specifications: Fan, AC, Square, 410 CFM, Part Status: Obsolete.
Інші пропозиції PF6000230
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PF6000230 PF6000230 Виробник : Hammond Manufacturing pf-1389537.pdf AC Fans FILTER FAN 230V