Продукція > SUNON > PF60252V2-1000U-A99
PF60252V2-1000U-A99 SUNON
(D06120720G-00)-0.pdf
Виробник: SUNON
Category: DC24V Fans
Description: Fan: DC; axial; 24VDC; 60x60x25mm; 53.52m3/h; 40.7dBA; Vapo; 7000rpm
Type of fan: DC
Kind of fan: axial
Supply voltage: 24V DC
Operating voltage: 20.4...27.6V DC
Fan dimensions: 60x60x25mm
Power consumption: 2.52W
Current rating: 0.105A
Fan efficiency: 53.52m3/h
Noise level: 40.7dBA
Kind of Bearing: Vapo
Rotational rate/speed: 7000rpm
Min. insulation resistance: 10MΩ
Insulation class: A
Leads: leads x2
Lead length: 0.29m
Operating temperature: -10...70°C
на замовлення 196 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: DC24V Fans, Description: Fan: DC; axial; 24VDC; 60x60x25mm; 53.52m3/h; 40.7dBA; Vapo; 7000rpm, Type of fan: DC, Kind of fan: axial, Supply voltage: 24V DC, Operating voltage: 20.4...27.6V DC, Fan dimensions: 60x60x25mm, Power consumption: 2.52W, Current rating: 0.105A, Fan efficiency: 53.52m3/h, Noise level: 40.7dBA, Kind of Bearing: Vapo, Rotational rate/speed: 7000rpm, Min. insulation resistance: 10MΩ, Insulation class: A, Leads: leads x2, Lead length: 0.29m, Operating temperature: -10...70°C.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PF60252V2-1000U-A99 Виробник : Sunon Fans (D06120720G-00)-0.pdf Description: 24DC FAN 60X25MM
Features: Auto Restart
Packaging: Box
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Vapo-Bearing™
RPM: 7000 RPM
Air Flow: 31.5 CFM (0.882m³/min)
Width: 25.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UKCA
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 40.7dB(A)
Static Pressure: 0.500 in H2O (124.5 Pa)
Power (Watts): 2.52 W
на замовлення 199 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
PF60252V2-1000U-A99 PF60252V2-1000U-A99 Виробник : Sunon (D06120720G-00)-0.pdf DC Fans DC Axial Fan, 60x60x25mm, 24VDC, 31.5CFM, Vapo, 2x Lead Wires, Auto Restart