PF65000T12BK230 Hammond Manufacturing
pf65
Виробник: Hammond Manufacturing
Description: FAN EXHAUST 230V 150W BLACK
Packaging: Box
Size / Dimension: 12.60" L x 12.60" W x 6.18" H (320.0mm x 320.0mm x 157.0mm)
Voltage - Input: 230VAC
Type: Fan
Specifications: Fan, AC, Square, 230 CFM
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN EXHAUST 230V 150W BLACK, Packaging: Box, Size / Dimension: 12.60" L x 12.60" W x 6.18" H (320.0mm x 320.0mm x 157.0mm), Voltage - Input: 230VAC, Type: Fan, Specifications: Fan, AC, Square, 230 CFM.
Інші пропозиції PF65000T12BK230
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PF65000T12BK230 PF65000T12BK230 Виробник : Hammond Manufacturing pf65-1389538.pdf AC Fans 297CFM Filter Fan, 230V N12 - Black