PF6600AT12BK460 Hammond Manufacturing
pf65.pdf
Виробник: Hammond Manufacturing
Description: FILTER FAN BLACK
Packaging: Box
Size / Dimension: 12.60" L x 12.60" W x 6.18" H (320.0mm x 320.0mm x 157.0mm)
Voltage - Input: 460VAC
Type: Fan
Specifications: Fan, AC, Square, 462 CFM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILTER FAN BLACK, Packaging: Box, Size / Dimension: 12.60" L x 12.60" W x 6.18" H (320.0mm x 320.0mm x 157.0mm), Voltage - Input: 460VAC, Type: Fan, Specifications: Fan, AC, Square, 462 CFM.