Продукція > IRC (TT ELECTRONICS) > PFC-D1206-01-1002-2002-BB
PFC-D1206-01-1002-2002-BB
PFC-D1206-01-1002-2002-BB IRC (TT electronics)
pfc-d.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 10K Ohm/20K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C VOLT/D 3-Pin 1206 Concave SMD T/R
Написати відгук