Продукція > IRC (TT ELECTRONICS) > PFC-D1206-01-1003-1003-BB
PFC-D1206-01-1003-1003-BB
PFC-D1206-01-1003-1003-BB IRC (TT electronics)
pfc-d.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 100K Ohm/100K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C VOLT/D 3-Pin 1206 Concave SMD T/R
на замовлення 313 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 313
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PFC-D1206-01-1003-1003-BB PFC-D1206-01-1003-1003-BB Виробник : IRC (TT electronics) pfc-d.pdf Res Thin Film NET 100K Ohm/100K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C VOLT/D 3-Pin 1206 Concave SMD T/R