Продукція > IRC (TT ELECTRONICS) > PFC-D1206-03-1002-1001-FA
PFC-D1206-03-1002-1001-FA
PFC-D1206-03-1002-1001-FA IRC (TT electronics)
pfcd.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 10K Ohm/1K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/°C VOLT/D 3-Pin 1206 Concave SMD T/R
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PFC-D1206-03-1002-1001-FA PFC-D1206-03-1002-1001-FA Виробник : IRC (TT electronics) pfcd.pdf Res Thin Film NET 10K Ohm/1K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/°C VOLT/D 3-Pin 1206 Concave SMD T/R