Продукція > IRC (TT ELECTRONICS) > PFC-D1206-03-2002-2002-FB
PFC-D1206-03-2002-2002-FB
PFC-D1206-03-2002-2002-FB IRC (TT electronics)
pfc-d.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 20K Ohm/20K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/°C VOLT/D 3-Pin 1206 Concave SMD T/R
на замовлення 905 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 79
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PFC-D1206-03-2002-2002-FB PFC-D1206-03-2002-2002-FB Виробник : IRC (TT electronics) pfc-d.pdf Res Thin Film NET 20K Ohm/20K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/°C VOLT/D 3-Pin 1206 Concave SMD T/R
на замовлення 905 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5