Продукція > AIPULNION > PFD6-18D12E2N3
PFD6-18D12E2N3 AIPULNION
Виробник: AIPULNION
Regulated DC/DC Converter, 6W, ±250 mA, Vin 18?36V, Vout ±12V, Viso 1500VDC, EF% PFD6-18D12E2N3; VRA2412ZP-6WR2; AM5T-2412DZ; PFD6-18D12E2N3 DC PFD6-18D12E2N3
кількість в упаковці: 2 шт
на замовлення 10 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Regulated DC/DC Converter, 6W, ±250 mA, Vin 18?36V, Vout ±12V, Viso 1500VDC, EF% PFD6-18D12E2N3; VRA2412ZP-6WR2; AM5T-2412DZ; PFD6-18D12E2N3 DC PFD6-18D12E2N3, кількість в упаковці: 2 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PFD6-18D12E2N3 Виробник : AIPULNION Regulated DC/DC Converter, 6W, ±250 mA, Vin 18?36V, Vout ±12V, Viso 1500VDC, EF% PFD6-18D12E2N3; VRA2412ZP-6WR2; AM5T-2412DZ; PFD6-18D12E2N3 DC PFD6-18D12E2N3