PFE500F-28
PFE500F-28 TDK-Lambda
pfe-sa_e.pdf
Виробник: TDK-Lambda
Description: AC/DC CONVERTER 28V 500W
Features: Remote On/Off, Universal Input
Packaging: Bulk
Package / Case: 17-DIP Module, Full Brick
Size / Dimension: 4.80" L x 2.76" W x 0.50" H (122.0mm x 70.0mm x 12.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 85 ~ 265 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, cULus
Efficiency: 86%
Current - Output (Max): 18A
Voltage - Output 1: 28V
Part Status: Active
Power (Watts): 500 W
Number of Outputs: 1
Standard Number: 60950-1; 62368-1
на замовлення 134 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 28V 500W, Features: Remote On/Off, Universal Input, Packaging: Bulk, Package / Case: 17-DIP Module, Full Brick, Size / Dimension: 4.80" L x 2.76" W x 0.50" H (122.0mm x 70.0mm x 12.7mm), Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 85 ~ 265 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, cULus, Efficiency: 86%, Current - Output (Max): 18A, Voltage - Output 1: 28V, Part Status: Active, Power (Watts): 500 W, Number of Outputs: 1, Standard Number: 60950-1; 62368-1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PFE500F-28 PFE500F-28 Виробник : TDK-Lambda pfe-sa_e.pdf AC/DC Power Modules 504W 28V 18A M3 tapped mounting
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
PFE500F-28 pfe-sa_e.pdf
на замовлення 150 шт:
PFE500F-28 PFE500F-28 Виробник : TDK pfe300sa-pfe1000f-datasheet.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 28V 18A 504W 8-Pin
товару немає в наявності
PFE500F-28 PFE500F-28 Виробник : TDK-Lambda pfe300sa-pfe1000f-datasheet.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 28V 18A 504W 8-Pin