Продукція > KEMET > PFR5102J100J11L4BULK
PFR5102J100J11L4BULK
PFR5102J100J11L4BULK KEMET
KEM_F3036_PFR
Виробник: KEMET
Description: CAP FILM 1000PF 5% 100VDC RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP)
Voltage Rating - AC: 63V
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
Size / Dimension: 0.283" L x 0.177" W (7.20mm x 4.50mm)
на замовлення 682 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 1000PF 5% 100VDC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Voltage Rating - AC: 63V, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 1000 pF, Size / Dimension: 0.283" L x 0.177" W (7.20mm x 4.50mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PFR5102J100J11L4BULK PFR5102J100J11L4BULK Виробник : KEMET KEM_F3036_PFR.pdf Film Capacitors 100volts 0.001uF 5% LS 5mm