Продукція > KEMET > PFR5331J630J11L4BULK
PFR5331J630J11L4BULK
PFR5331J630J11L4BULK KEMET
KEM_F3036_PFR-3317005.pdf
Виробник: KEMET
Film Capacitors 630volts 330pF 5% LS 5mm
на замовлення 1505 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 330PF 5% 630VDC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Voltage Rating - AC: 250V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 330 pF, Size / Dimension: 0.283" L x 0.177" W (7.20mm x 4.50mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PFR5331J630J11L4BULK PFR5331J630J11L4BULK Виробник : KEMET PFR5331J630J11L4BULK Description: CAP FILM 330PF 5% 630VDC RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP)
Voltage Rating - AC: 250V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 330 pF
Size / Dimension: 0.283" L x 0.177" W (7.20mm x 4.50mm)