PG2292.500HLT
PG2292.500HLT Pulse Electronics
PG2292.500HLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 50NH 53A 0.09 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.240" L x 0.236" W (6.10mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 0.09mOhm
Current - Saturation (Isat): 84A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 50 nH
Current Rating (Amps): 53 A
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 600
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - PG2292.500HLT - POWER INDUCTOR, SMD, 50UH, 53A, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 7mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 50nH, Bauart der Induktivität: Unshielded, Induktivitätstoleranz: 0, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, DC-Widerstand, max.: 90µohm, usEccn: EAR99, Sättigungsstrom (Isat): 84A, RMS-Strom Irms: 53A, Produktlänge: 6.1mm, euEccn: NLR, Produktpalette: PG2292.XXXHLT Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 6mm, directShipCharge: 25, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PG2292.500HLT PG2292.500HLT Виробник : Pulse Electronics PG2292.500HLT Description: FIXED IND 50NH 53A 0.09 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
DC Resistance (DCR): 0.09mOhm
Part Status: Active
Inductance: 50 nH
Current Rating (Amps): 53 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
PG2292.500HLT PG2292.500HLT Виробник : Pulse Electronics PG2292.500HLT Power Inductors - SMD 50nH 84A 20% DCR=.09mohm
на замовлення 331 шт:
Мінімальне замовлення: 6
PG2292.500HLT PG2292.500HLT Виробник : PULSE ELECTRONICS PG2292.500HLT Description: PULSE ELECTRONICS - PG2292.500HLT - POWER INDUCTOR, SMD, 50UH, 53A
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 7mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 50nH
Bauart der Induktivität: Unshielded
Induktivitätstoleranz: 0
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
DC-Widerstand, max.: 90µohm
usEccn: EAR99
Sättigungsstrom (Isat): 84A
RMS-Strom Irms: 53A
Produktlänge: 6.1mm
euEccn: NLR
Produktpalette: PG2292.XXXHLT Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 6mm