Продукція > ELITE > PG2G820MND2225
PG2G820MND2225
PG2G820MND2225 Elite
pg_elite.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 82uF; 400VDC; Ø22x25mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Operating temperature: -25...105°C
Tolerance: ±20%
Capacitance: 82µF
Operating voltage: 400V DC
Mounting: SNAP-IN
Body dimensions: Ø22x25mm
Diameter: 22mm
Height: 25mm
Service life: 5000h
на замовлення 312 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 82uF; 400VDC; Ø22x25mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Operating temperature: -25...105°C, Tolerance: ±20%, Capacitance: 82µF, Operating voltage: 400V DC, Mounting: SNAP-IN, Body dimensions: Ø22x25mm, Diameter: 22mm, Height: 25mm, Service life: 5000h.