Продукція > MODULE > PH100F24-5
PH100F24-5 module
ph-ff.pdf
Виробник: module
на замовлення 2100 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONVERT DC-DC 5V 100W 20A.
Інші пропозиції PH100F24-5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PH100F24-5 PH100F24-5 Виробник : TDK-Lambda Americas Inc. ph-ff.pdf Description: CONVERT DC-DC 5V 100W 20A