PH254040B-09301
Код товару: 208118
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Роз'єми, клеми, з'єднувачі > Міжплатні з'єднувачі
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PH254040B-09301 Роз'єм PLS-40 міжплатний штирьовий 1-x рядний 1x40 pin крок 2,54 мм
на замовлення 1042 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
З цим товаром купують
Розгалужувач живлення "Y" 1"тато"->2"мама" XT60, 14AWG C-061
8 Додати до обраних Обраний товар
Роз'єми, клеми, з'єднувачі > Низьковольтного живлення
Опис: Розгалужувач живлення "Y" 1"тато"->2"мама" XT60, 14AWG, довжина провода 10см.
К-сть контактів: 2
Серія роз’єма: XT60
у наявності: 83 шт
63 шт - склад
5 шт - РАДІОМАГ-Київ
5 шт - РАДІОМАГ-Львів
10 шт - РАДІОМАГ-Харків
очікується: 100 шт
100 шт - очікується
Кількість Ціна
Ємнісний датчик вологості ґрунту
Модульні елементи > Arduino та супутні модульні елементи
Опис: Ємнісний датчик вологості ґрунту. Корозійностійке покриття електродів. Метод вимірювання вологості: Вміст, тип виходу: аналоговий, напруга живлення: від 3,3В до 5,5В, вихідна напруга: від 0В до 3,0В. Розмір:99х22мм