Продукція > MODULE > PH300F24-12
PH300F24-12 module
ph_e.pdf
Виробник: module
на замовлення 2100 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 300W, Packaging: Bulk, Features: Remote On/Off, OCP, OVP, Package / Case: Module, Size / Dimension: 5.75" L x 3.39" W x 0.50" H (146.0mm x 86.0mm x 12.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Current - Output (Max): 20A, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 12V, Control Features: Enable, Active Low, Power (Watts): 300 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV.
Інші пропозиції PH300F24-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PH300F24-12 PH300F24-12 Виробник : TDK-Lambda ph_e.pdf Description: DC DC CONVERTER 12V 300W
Packaging: Bulk
Features: Remote On/Off, OCP, OVP
Package / Case: Module
Size / Dimension: 5.75" L x 3.39" W x 0.50" H (146.0mm x 86.0mm x 12.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Current - Output (Max): 20A
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 12V
Control Features: Enable, Active Low
Power (Watts): 300 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV