Продукція > MODULE > PH300F48-12
PH300F48-12 module
ph-ff.pdf
Виробник: module
на замовлення 2100 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONVERT DC-DC 12V 300W 25A.
Інші пропозиції PH300F48-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PH300F48-12 PH300F48-12 Виробник : TDK-Lambda Americas Inc. ph-ff.pdf Description: CONVERT DC-DC 12V 300W 25A