Продукція > MODULE > PH300F48-28
PH300F48-28 module
ph-ff.pdf
Виробник: module
на замовлення 2100 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONVERT DC-DC 28V 300W 10.8A.
Інші пропозиції PH300F48-28
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PH300F48-28 PH300F48-28 Виробник : TDK-Lambda Americas Inc. ph-ff.pdf Description: CONVERT DC-DC 28V 300W 10.8A