Продукція > MODULE > PH300S280-48
PH300S280-48 module
PH-S_Series_Rev_B4.pdf
Виробник: module
на замовлення 2100 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PH300S280-48
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
кількість в упаковці: 5 шт
товару немає в наявності
PH300S280-48 PH300S280-48 Виробник : TDK-Lambda Americas Inc. PH-S_Series_Rev_B4.pdf Description: DC DC CONVERTER 48V 300W
товару немає в наявності
PH300S280-48 PH300S280-48 Виробник : TDK-Lambda ph-sf-1299696.pdf Isolated DC/DC Converters 300W 48V 6.25A