PH600S280-12
PH600S280-12 TDK-Lambda
ph-sf-524970.pdf
Виробник: TDK-Lambda
Isolated DC/DC Converters 600W 12V 50A
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 600W, Packaging: Bulk, Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, Package / Case: Module, Size / Dimension: 3.85" L x 1.61" W x 0.50" H (86.0mm x 41.0mm x 12.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 400V, Current - Output (Max): 50A, Voltage - Input (Min): 200V, Voltage - Output 1: 12V, Control Features: Enable, Active Low, Power (Watts): 600 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV.
Інші пропозиції PH600S280-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PH600S280-12 Виробник : module PH-S_Series_Rev_B4.pdf
на замовлення 2100 шт:
PH600S280-12 PH600S280-12 Виробник : TDK-Lambda PH-S_Series_Rev_B4.pdf Description: DC DC CONVERTER 12V 600W
Packaging: Bulk
Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP
Package / Case: Module
Size / Dimension: 3.85" L x 1.61" W x 0.50" H (86.0mm x 41.0mm x 12.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 400V
Current - Output (Max): 50A
Voltage - Input (Min): 200V
Voltage - Output 1: 12V
Control Features: Enable, Active Low
Power (Watts): 600 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV