PH75S48-24 NEMIC-LAMBDA
ph_e.pdf
Виробник: NEMIC-LAMBDA
07+;
на замовлення 500 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 24V 75W, Packaging: Bulk, Features: Remote On/Off, OCP, OVP, Package / Case: Module, Size / Dimension: 3.85" L x 1.61" W x 0.50" H (86.0mm x 41.0mm x 12.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 76V, Current - Output (Max): 3.2A, Voltage - Input (Min): 36V, Voltage - Output 1: 24V, Control Features: Enable, Active Low, Power (Watts): 75 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV.
Інші пропозиції PH75S48-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PH75S-48-24 PH75S-48-24 Виробник : TDK-Lambda ph-sf-524970.pdf DC-DC перетворювач, Кіл. вих. кан. = 1, Uвих1, В = 24, Pвих, Вт = 75, Uвх (max), В = 48, Iвих1, А = 3,2, Uізол., В = 3 000, Тексп, °С = -20...+85,... Група товару: Джерела живлення Корпус: 86x41x13mm Од. вим: шт
кількість в упаковці: 10 шт
товару немає в наявності
PH75S48-24 PH75S48-24 Виробник : TDK-Lambda ph_e.pdf Description: DC DC CONVERTER 24V 75W
Packaging: Bulk
Features: Remote On/Off, OCP, OVP
Package / Case: Module
Size / Dimension: 3.85" L x 1.61" W x 0.50" H (86.0mm x 41.0mm x 12.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 76V
Current - Output (Max): 3.2A
Voltage - Input (Min): 36V
Voltage - Output 1: 24V
Control Features: Enable, Active Low
Power (Watts): 75 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
товару немає в наявності
PH75S48-24 PH75S48-24 Виробник : TDK-Lambda ph_e.pdf DC/DC Converters - Through Hole 75W 24V 3.2A