PH75S280-15
PH75S280-15
ph-sf.pdf
Код товару: 25163
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > DC / DC перетворювачі
Написати відгук
Інші пропозиції PH75S280-15
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PH75S280-15 Виробник : module ph-sf.pdf
на замовлення 2100 шт:
PH75S280-15 PH75S280-15 Виробник : TDK-Lambda Americas Inc. ph-sf.pdf Description: CONVERT DC-DC 15V 75W 5A