PH9385.013NLT
PH9385.013NLT Pulse Electronics
P766.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Pulse Transformers 2.6mH 4kV Iso 1:3 98Vus
на замовлення 855 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - PH9385.013NLT - ISOLATION TRANSFORMER, AEC-Q200, 1:3, tariffCode: 85043180, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Frequenzbereich: -, Transformatormontage: Surface Mount, PCB-Transformator: Safety Isolating, Nennleistung: -, usEccn: EAR99, Nennstrom: -, Isolationsspannung: 4kV, euEccn: NLR, Primärspannung: -, Produktpalette: PH9385.XXXNL Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Wicklungstyp: Dual Primary, Dual Secondary, Sekundärspannungen: -, directShipCharge: 25.
Інші пропозиції PH9385.013NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
tariffCode: 85043180
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Frequenzbereich: -
Transformatormontage: Surface Mount
PCB-Transformator: Safety Isolating
Nennleistung: -
usEccn: EAR99
Nennstrom: -
Isolationsspannung: 4kV
euEccn: NLR
Primärspannung: -
Produktpalette: PH9385.XXXNL Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Wicklungstyp: Dual Primary, Dual Secondary
Sekundärspannungen: -
directShipCharge: 25
на замовлення 36 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Size / Dimension: 0.630" L x 0.512" W (16.00mm x 13.00mm)
For Use With/Related Products: RS-485 Communications
Mounting Type: Surface Mount
Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.6 mH
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Part Status: Active
Inductance: 2.6 mH