PH9400.566ANLT
PH9400.566ANLT Pulse Electronics
PH9400.566ANLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: TRANSFORMER 1.12MH SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Size / Dimension: 0.657" L x 0.500" W (16.70mm x 12.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Height - Seated (Max): 0.559" (14.20mm)
Inductance: 1.12 mH
на замовлення 150 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 150
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRANSFORMER 1.12MH SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Size / Dimension: 0.657" L x 0.500" W (16.70mm x 12.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Height - Seated (Max): 0.559" (14.20mm), Inductance: 1.12 mH.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Inductance: 1.12 mH
на замовлення 299 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
PH9400.566ANLT PH9400.566ANLT Виробник : Pulse Electronics plei-s-a0011300625-1.pdf Pulse Transformers 1.12 mH 5kV Iso 5:6:6 155Vus