PH9400.566NLT
PH9400.566NLT Pulse Electronics
plei-s-a0011300625-1.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Pulse Transformers 4.5mH 4kV Iso 5:6:6 315Vus
на замовлення 125 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - PH9400.566NLT - ISOLATION TRANSFORMER, 5:6:6, 4.5MH, SMD, tariffCode: 85043180, DC-Widerstand: -, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Induktivität: 4.5mH, Isolationsspannung: 600V, Transformatormontage: Surface Mount, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, directShipCharge: 25, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Windungsverhältnis: 5:6:6, Betriebstemperatur, max.: 125°C, usEccn: EAR99, Produktpalette: PH9400 Series, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Size / Dimension: 0.657" L x 0.500" W (16.70mm x 12.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Height - Seated (Max): 0.559" (14.20mm)
Inductance: 4.5 mH
на замовлення 890 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
tariffCode: 85043180
DC-Widerstand: -
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Induktivität: 4.5mH
Isolationsspannung: 600V
Transformatormontage: Surface Mount
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Windungsverhältnis: 5:6:6
Betriebstemperatur, max.: 125°C
usEccn: EAR99
Produktpalette: PH9400 Series
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 108 шт:
Мінімальне замовлення: 3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Inductance: 4.5 mH