PH9499.951CNLT
PH9499.951CNLT Pulse Electronics
PH9499.951CNLT
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR 0.95UH 3.5A ER11 SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±6%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.441" L x 0.384" W (11.20mm x 9.75mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 22mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 28A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.299" (7.60mm)
Part Status: Active
Inductance: 950 nH
Current Rating (Amps): 3.5 A
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR 0.95UH 3.5A ER11 SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±6%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.441" L x 0.384" W (11.20mm x 9.75mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 22mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 28A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.299" (7.60mm), Part Status: Active, Inductance: 950 nH, Current Rating (Amps): 3.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PH9499.951CNLT PH9499.951CNLT Виробник : Pulse Electronics PH9499.951CNLT Description: INDUCTOR 0.95UH 3.5A ER11 SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±6%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Part Status: Active
Inductance: 950 nH
Current Rating (Amps): 3.5 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
PH9499.951CNLT PH9499.951CNLT Виробник : Pulse Electronics datasheet_p922_1653689699-2999240.pdf Power Inductors - SMD 0.95uH 100mV 3.5A 6% DCR=22mOHMS