Продукція > KEMET > PHA226MKP3370QE4
PHA226MKP3370QE4
PHA226MKP3370QE4 KEMET
PHA226MKP3370QE4
Виробник: KEMET
Description: KEMET - PHA226MKP3370QE4 - Hybrid-Aluminium-Elektrolytkondensator, 370 µF, -10%, +30%, 63 V, 2917 [Metrisch 7343], 6100 µohm
tariffCode: 85322900
Produkthöhe: 35mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2917 [Metrisch 7343]
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: -10%, +30%
Qualifikation: AEC-Q200
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Lebensdauer bei Temperatur: 2000 Stunden bei 150°C
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 6100µohm
Produktlänge: -
euEccn: NLR
Kapazität: 370µF
Spannung (DC): 63V
Produktpalette: Produktreihe PHA226
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktdurchmesser: 16mm
Betriebstemperatur, max.: 150°C
Produktbreite: -
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 85 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KEMET - PHA226MKP3370QE4 - Hybrid-Aluminium-Elektrolytkondensator, 370 µF, -10%, +30%, 63 V, 2917 [Metrisch 7343], 6100 µohm, tariffCode: 85322900, Produkthöhe: 35mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2917 [Metrisch 7343], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: -10%, +30%, Qualifikation: AEC-Q200, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Lebensdauer bei Temperatur: 2000 Stunden bei 150°C, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 6100µohm, Produktlänge: -, euEccn: NLR, Kapazität: 370µF, Spannung (DC): 63V, Produktpalette: Produktreihe PHA226, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktdurchmesser: 16mm, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Produktbreite: -, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PHA226MKP3370QE4 PHA226MKP3370QE4 Виробник : KEMET KEM_A4110_PHA226-3316464.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 63Vo 370uF AXI 10KHr ESR=145 mOhms AECQ20
на замовлення 1864 шт:
Кількість Ціна
PHA226MKP3370QE4 PHA226MKP3370QE4 Виробник : KEMET PHA226MKP3370QE4 Description: CAP ALUM HYB 370UF 10-30% 63V TH
Tolerance: -10%, +30%
Packaging: Tray
Package / Case: Axial, Can
Size / Dimension: 0.638" Dia x 1.366" L (16.20mm x 34.70mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hybrid
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 6.1mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 150°C
Part Status: Active
Capacitance: 370 µF
Voltage - Rated: 63 V
Ripple Current @ Low Frequency: 8.4 A @ 100 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 42 A @ 100 kHz
PHA226MKP3370QE4 Виробник : Kemet PHA226MKP3370QE4.pdf Конденсатор електролітичний аксіальний, С = 370 мкФ, U, В = 63, Розм = 16,2 x 34,7 мм, Точн., % = -10, +30, ESR, Ом = 0,0061, Ir = 8,4 А, Тексп, °C = -40...+125, Термін експл., г @ T,°C = 2000 @ 150,... Група товару: Конденсатори Корпус: 16.2x34.7mm Од. в