PHB66NQ03LT
PHB66NQ03LT NXP USA Inc.
PHGLS18369-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: NXP USA Inc.
Description: NOW NEXPERIA 66A, 25V, 0.0136OHM
Packaging: Bulk
Part Status: Active
на замовлення 800 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 800
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NOW NEXPERIA 66A, 25V, 0.0136OHM, Packaging: Bulk, Part Status: Active.