PHDR-26VS
PHDR-26VS JST Corporation
ephd.pdf
Виробник: JST Corporation
Conn Housing RCP 26 POS 2mm Crimp ST Cable Mount White Bag
на замовлення 805 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 434
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 26POS 2.00MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Natural, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 26, Pitch: 0.079" (2.00mm), Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Contact Type: Female Socket, Row Spacing: 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Insulation Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PHDR-26VS PHDR-26VS Виробник : JST Sales America Inc. ePHD.pdf Description: CONN RCPT HSG 26POS 2.00MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Color: Natural
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 26
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Contact Type: Female Socket
Row Spacing: 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Insulation Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Number of Rows: 2
на замовлення 1605 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
PHDR-26VS Виробник : JST Commercial ePHD.pdf Headers & Wire Housings PHD HOUSING
Мінімальне замовлення: 9
PHDR-26VS PHDR-26VS
Додати до обраних Обраний товар
ePHD.pdf Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 3
товару немає в наявності
PHDR-26VS Виробник : JST ePHD.pdf корпус розетки 26 конт шаг 2,00 мм / JST Група товару: Розніми низьковольтного живлення Од. вим: шт