PHDR20VS
PHDR20VS JST Corporation
ephd.pdf
Виробник: JST Corporation
Conn Housing RCP 20 POS 2mm Crimp ST Cable Mount White Bag
на замовлення 3979 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 766
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 20POS 2.00MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Natural, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 20, Pitch: 0.079" (2.00mm), Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Contact Type: Female Socket, Row Spacing: 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Insulation Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PHDR20VS PHDR20VS Виробник : JST Corporation ephd.pdf Conn Housing RCP 20 POS 2mm Crimp ST Cable Mount White Bag
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 701
PHDR-20VS PHDR-20VS Виробник : JST Sales America Inc. ePHD.pdf Description: CONN RCPT HSG 20POS 2.00MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Color: Natural
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 20
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Contact Type: Female Socket
Row Spacing: 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Insulation Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Number of Rows: 2
Мінімальне замовлення: 17
на замовлення 107 шт:
PHDR-20VS Виробник : JST ePHD.pdf CONN RCPT HSG 20POS 2.00MM Група товару: Розніми низьковольтного живлення Од. вим: шт