Продукція > KEMET > PHE426KJ4220JR05
PHE426KJ4220JR05
PHE426KJ4220JR05 KEMET
KEM_F3132_PHE426
Виробник: KEMET
Description: CAP FILM 2200PF 5% 400VDC RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Box
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 220V
Voltage Rating - DC: 400V
Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm)
Capacitance: 2200 pF
Size / Dimension: 0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm)
на замовлення 5796 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 2200PF 5% 400VDC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Box, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 220V, Voltage Rating - DC: 400V, Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm), Capacitance: 2200 pF, Size / Dimension: 0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PHE426KJ4220JR05 PHE426KJ4220JR05 Виробник : KEMET KEM_F3132_PHE426-3316727.pdf Film Capacitors 400V 0.0022uF 5% LS=5mm