PHP_3500_SPEC.PDF
Виробник: MEAN WELL
Power Supplies - Chassis Mount 2898W 115V 25.2A
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR SUPP, BATT & COND, Power (Watts): 3.025kW, Features: Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, PMBus™, Remote On/Off, Universal Input, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 14.96" L x 5.57" W x 2.36" H (380.0mm x 141.4mm x 60.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, EAC, TUV, UKCA, Efficiency: 95%, Voltage - Output 1: 115V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 6 kV, Standard Number: 62368-1, Current - Output 1: 26.3 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
Power (Watts): 3.025kW
Features: Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, PMBus™, Remote On/Off, Universal Input
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 14.96" L x 5.57" W x 2.36" H (380.0mm x 141.4mm x 60.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, EAC, TUV, UKCA
Efficiency: 95%
Voltage - Output 1: 115V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 6 kV
Standard Number: 62368-1
Current - Output 1: 26.3 A