Виробник: MEAN WELL
Switching Power Supplies 3480W 24V 145A PMBus protocol Enclosed
на замовлення 5 шт:
Ціна
Packaging: Box
Power (Watts): 3480W
Features: Adjustable Output, Load Sharing, PFC, PMBus™, Remote On/Off, Universal Input
Size / Dimension: 14.96" L x 5.57" W x 2.36" H (380.0mm x 141.4mm x 60.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Household Appliances, ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, EAC, TUV
Efficiency: 95%
Voltage - Output 1: 24V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 145 A
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
на замовлення 3 шт:
tariffCode: 85044095
Ausgangsstrom - Ausgang 2: -
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung - Ausgang 4: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Eingangsspannung, V AC: 90V AC bis 264V AC
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Ausgangsspannung - Ausgang 3: -
Ausgangsstrom - Ausgang 3: -
Stromversorgungsausgang: Einstellbar, fest
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 24VDC
productTraceability: No
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 145A
Anwendungen für das Netzteil: ITE & Haushalt
Anzahl der Ausgänge: 1Ausgänge
Ausgangsleistung, max.: 3.48kW