Виробник: MEAN WELL
tariffCode: 85044083
Ausgangsstrom - Ausgang 2: -
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung - Ausgang 4: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
AC-Eingangsspannung: 90V AC bis 264V AC
euEccn: NLR
Ausgangsspannung - Ausgang 3: -
Ausgangsstrom - Ausgang 3: -
Stromversorgungsausgang: Fest
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 380V
productTraceability: No
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 10.5A
Anwendungen für das Netzteil: ITE, Industrie & Haushalt
Anzahl der Ausgänge: 1Ausgänge
Ausgangsleistung, max.: 3.5kW
Ausgangsstrom - Ausgang 4: -
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Ціна
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Power (Watts): 3.99kW
Features: Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, PMBus™, Remote On/Off, Universal Input
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 14.96" L x 5.57" W x 2.36" H (380.0mm x 141.4mm x 60.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, EAC, TUV, UKCA
Efficiency: 96%
Voltage - Output 1: 380V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 6 kV
Standard Number: 62368-1
Current - Output 1: 10.5 A