Продукція > VISHAY > PHP00603E1000BST1
PHP00603E1000BST1
PHP00603E1000BST1 Vishay
php.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film 0603 100 Ohm 0.1% 0.375W ±25ppm/°C Pad SMD T/R
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 100 OHM 0.1% 3/8W 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.375W, 3/8W, Tolerance: ±0.1%, Features: Flame Proof, Moisture Resistant, Safety, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.064" L x 0.032" W (1.63mm x 0.81mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.020" (0.51mm), Resistance: 100 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PHP00603E1000BST1 PHP00603E1000BST1 Виробник : Vishay php.pdf Res Thin Film 0603 100 Ohm 0.1% 0.375W ±25ppm/°C Pad SMD T/R
Кількість Ціна
PHP00603E1000BST1 PHP00603E1000BST1 Виробник : Vishay / Thin Film php.pdf Thin Film Resistors - SMD .375watt 100ohm .1% 25PPM
Мінімальне замовлення: 4
PHP00603E1000BST1 PHP00603E1000BST1 Виробник : Vishay Dale Thin Film php.pdf Description: RES SMD 100 OHM 0.1% 3/8W 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.375W, 3/8W
Tolerance: ±0.1%
Features: Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.064" L x 0.032" W (1.63mm x 0.81mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.020" (0.51mm)
Resistance: 100 Ohms
на замовлення 510 шт:
Мінімальне замовлення: 3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.375W, 3/8W
Tolerance: ±0.1%
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Resistance: 100 Ohms