PHP00603E20R0BST1
PHP00603E20R0BST1 Vishay / Thin Film
php.pdf
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD .375watt 20ohm .1% 25PPM
на замовлення 1979 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Res Thin Film 0603 20 Ohm 0.1% 0.375W ±25ppm/°C Pad SMD T/R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PHP00603E20R0BST1 PHP00603E20R0BST1 Виробник : Vishay Thin Film php.pdf Description: RES SMD 20 OHM 0.1% 3/8W 0603
на замовлення 211 шт:
на замовлення 211 шт:
на замовлення 10 шт:
PHP00603E20R0BST1 PHP00603E20R0BST1 Виробник : Vishay php.pdf Res Thin Film 0603 20 Ohm 0.1% 0.375W ±25ppm/°C Pad SMD T/R