Продукція > VISHAY THIN FILM > PHP00603E30R1BST1
PHP00603E30R1BST1
PHP00603E30R1BST1 Vishay Thin Film
php.pdf
Виробник: Vishay Thin Film
Description: RES SMD 30.1 OHM 0.1% 3/8W 0603
на замовлення 874 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Res Thin Film 0603 30.1 Ohm 0.1% 0.375W ±25ppm/°C Pad SMD T/R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PHP00603E30R1BST1 PHP00603E30R1BST1 Виробник : Vishay Thin Film php.pdf Description: RES SMD 30.1 OHM 0.1% 3/8W 0603
на замовлення 874 шт:
PHP00603E30R1BST1 PHP00603E30R1BST1 Виробник : Vishay / Thin Film php-73510.pdf Thin Film Resistors - SMD .375watt 30.1ohm .1% 25PPM
на замовлення 843 шт:
на замовлення 10 шт:
PHP00603E30R1BST1 PHP00603E30R1BST1 Виробник : Vishay php.pdf Res Thin Film 0603 30.1 Ohm 0.1% 0.375W ±25ppm/°C Pad SMD T/R