PHP00603E7501BST1
PHP00603E7501BST1 Vishay Dale Thin Film
php.pdf
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: RES SMD 7.5K OHM 0.1% 3/8W 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.375W, 3/8W
Tolerance: ±0.1%
Features: Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.064" L x 0.032" W (1.63mm x 0.81mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.020" (0.51mm)
Resistance: 7.5 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 7.5K OHM 0.1% 3/8W 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.375W, 3/8W, Tolerance: ±0.1%, Features: Flame Proof, Moisture Resistant, Safety, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.064" L x 0.032" W (1.63mm x 0.81mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.020" (0.51mm), Resistance: 7.5 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PHP00603E7501BST1 PHP00603E7501BST1 Виробник : Vishay Dale Thin Film php.pdf Description: RES SMD 7.5K OHM 0.1% 3/8W 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.375W, 3/8W
Tolerance: ±0.1%
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Resistance: 7.5 kOhms
товару немає в наявності
PHP00603E7501BST1 PHP00603E7501BST1 Виробник : Vishay / Thin Film php-1764174.pdf Thin Film Resistors - SMD .375watt 7.5Kohm .1% 25PPM