PHP00805E10R0BST1
PHP00805E10R0BST1 Vishay Dale Thin Film
php.pdf
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: RES SMD 10 OHM 0.1% 5/8W 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.63W, 5/8W
Tolerance: ±0.1%
Features: Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.033" (0.84mm)
Resistance: 10 Ohms
на замовлення 469 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 10 OHM 0.1% 5/8W 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.63W, 5/8W, Tolerance: ±0.1%, Features: Flame Proof, Moisture Resistant, Safety, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.033" (0.84mm), Resistance: 10 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PHP00805E10R0BST1 PHP00805E10R0BST1 Виробник : Vishay Dale Thin Film php.pdf Description: RES SMD 10 OHM 0.1% 5/8W 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.63W, 5/8W
Tolerance: ±0.1%
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Resistance: 10 Ohms
товару немає в наявності
PHP00805E10R0BST1 PHP00805E10R0BST1 Виробник : Vishay / Thin Film php.pdf Thin Film Resistors - SMD .625watt 10ohm .1% 25PPM