PHP01206E3011BST5
PHP01206E3011BST5 Vishay / Thin Film
php.pdf
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD 1watt 3.01Kohms .1% 25 PPM
на замовлення 783 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PHP01206E3011BST5 PHP01206E3011BST5 Виробник : Vishay Dale Thin Film php.pdf Description: RES SMD 3.01K OHM 0.1% 1W 1206
товару немає в наявності