PHP01206E4991BST5
PHP01206E4991BST5 Vishay Dale Thin Film
php.pdf
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: RES SMD 4.99K OHM 0.1% 1W 1206
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±0.1%
Features: Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.033" (0.84mm)
Resistance: 4.99 kOhms
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 4.99K OHM 0.1% 1W 1206, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±0.1%, Features: Flame Proof, Moisture Resistant, Safety, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.033" (0.84mm), Resistance: 4.99 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PHP01206E4991BST5 PHP01206E4991BST5 Виробник : Vishay Dale Thin Film php.pdf Description: RES SMD 4.99K OHM 0.1% 1W 1206
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Resistance: 4.99 kOhms
на замовлення 594 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
PHP01206E4991BST5 PHP01206E4991BST5 Виробник : Vishay / Thin Film php.pdf Thin Film Resistors - SMD 1watt 4.99Kohms .1% 25 PPM