PHP02512E3010BST5
PHP02512E3010BST5 Vishay Dale Thin Film
php.pdf
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: RES SMD 301 OHM 0.1% 2.5W 2512
Power (Watts): 2.5W
Tolerance: ±0.1%
Features: Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2512 (6432 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.259" L x 0.124" W (6.58mm x 3.15mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Height - Seated (Max): 0.033" (0.84mm)
Part Status: Active
Resistance: 301 Ohms
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 301 OHM 0.1% 2.5W 2512, Power (Watts): 2.5W, Tolerance: ±0.1%, Features: Flame Proof, Moisture Resistant, Safety, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2512 (6432 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.259" L x 0.124" W (6.58mm x 3.15mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2512, Height - Seated (Max): 0.033" (0.84mm), Part Status: Active, Resistance: 301 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PHP02512E3010BST5 PHP02512E3010BST5 Виробник : Vishay / Thin Film php.pdf Thin Film Resistors - SMD 2.5watt 301ohms .1% 25 PPM
Кількість Ціна
PHP02512E3010BST5 PHP02512E3010BST5 Виробник : Vishay Dale Thin Film php.pdf Description: RES SMD 301 OHM 0.1% 2.5W 2512
Power (Watts): 2.5W
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Part Status: Active
Resistance: 301 Ohms