PHPA1206E4992BST1
PHPA1206E4992BST1 Vishay Dale Thin Film
phpa.pdf
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: THIN FILM RES SMD 49.9K OHM 0.1%
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±0.1%
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.020" (0.51mm)
Resistance: 49.9 kOhms
на замовлення 1000 шт:
Написати відгук
Description: THIN FILM RES SMD 49.9K OHM 0.1%, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±0.1%, Features: Automotive AEC-Q200, High Power, Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.020" (0.51mm), Resistance: 49.9 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PHPA1206E4992BST1 PHPA1206E4992BST1 Виробник : Vishay Dale Thin Film phpa.pdf Description: THIN FILM RES SMD 49.9K OHM 0.1%
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±0.1%
Composition: Thin Film
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Resistance: 49.9 kOhms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
PHPA1206E4992BST1 PHPA1206E4992BST1 Виробник : Vishay / Thin Film phpa.pdf Thin Film Resistors - SMD 1W 49.9Kohm .1% 25ppm AEC-Q200