Продукція > VISHAY > PHPA1206E49R9BST1
PHPA1206E49R9BST1
PHPA1206E49R9BST1 VISHAY
3379803.pdf
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - PHPA1206E49R9BST1 - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 49.9 ohm, ± 0.1%, 1 W, 1206 [Metrisch 3216]
tariffCode: 85332900
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 1206 [Metrisch 3216]
Widerstandstechnologie: Dünnschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 1W
Widerstandstyp: Hochleistung
Widerstand: 49.9ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 0.1%
Temperaturkoeffizient: ± 25ppm/°C
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Produktpalette: PHPA Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 200V
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 471 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - PHPA1206E49R9BST1 - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 49.9 ohm, ± 0.1%, 1 W, 1206 [Metrisch 3216], tariffCode: 85332900, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 1206 [Metrisch 3216], Widerstandstechnologie: Dünnschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q200, Nennleistung: 1W, Widerstandstyp: Hochleistung, Widerstand: 49.9ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 0.1%, Temperaturkoeffizient: ± 25ppm/°C, Produktlänge: 3.2mm, euEccn: NLR, Produktpalette: PHPA Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 200V, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: 1.6mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PHPA1206E49R9BST1 PHPA1206E49R9BST1 Виробник : Vishay / Thin Film Thin Film Resistors - SMD 1W 49.9ohm .1% 25ppm AEC-Q200
на замовлення 893 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
PHPA1206E49R9BST1 PHPA1206E49R9BST1 Виробник : VISHAY 3379803.pdf Description: VISHAY - PHPA1206E49R9BST1 - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 49.9 ohm, ± 0.1%, 1 W, 1206 [Metrisch 3216]
tariffCode: 85332900
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 1W
Widerstandstyp: Hochleistung
Widerstand: 49.9ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 0.1%
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Produktpalette: PHPA Series
Nennspannung: 200V
Produktbreite: 1.6mm