PHPA1206E6802BST1
PHPA1206E6802BST1 Vishay Dale Thin Film
phpa.pdf
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: THIN FILM RES SMD 68K OHM 0.1% 1
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±0.1%
Features: Automotive AEC-Q200, High Power, Moisture Resistant
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.020" (0.51mm)
Resistance: 68 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THIN FILM RES SMD 68K OHM 0.1% 1, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±0.1%, Features: Automotive AEC-Q200, High Power, Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.020" (0.51mm), Resistance: 68 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PHPA1206E6802BST1 PHPA1206E6802BST1 Виробник : Vishay Dale Thin Film phpa.pdf Description: THIN FILM RES SMD 68K OHM 0.1% 1
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Resistance: 68 kOhms
товару немає в наявності
PHPA1206E6802BST1 PHPA1206E6802BST1 Виробник : Vishay / Thin Film phpa.pdf Thin Film Resistors - SMD 1W 68Kohm .1% 25ppm AEC-Q200