Продукція > VISHAY > PHPA1206E75R0BST1
PHPA1206E75R0BST1
PHPA1206E75R0BST1 VISHAY
3379803.pdf
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - PHPA1206E75R0BST1 - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 75 ohm, ± 0.1%, 1 W, 1206 [Metrisch 3216]
tariffCode: 85332900
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 1206 [Metrisch 3216]
Widerstandstechnologie: Dünnschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 1W
Widerstandstyp: Hochleistung
Widerstand: 75ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: 0.1%
Temperaturkoeffizient: 25ppm/C
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Produktpalette: PHPA Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 200V
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - PHPA1206E75R0BST1 - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 75 ohm, ± 0.1%, 1 W, 1206 [Metrisch 3216], tariffCode: 85332900, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 1206 [Metrisch 3216], Widerstandstechnologie: Dünnschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q200, Nennleistung: 1W, Widerstandstyp: Hochleistung, Widerstand: 75ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: 0.1%, Temperaturkoeffizient: 25ppm/C, Produktlänge: 3.2mm, euEccn: NLR, Produktpalette: PHPA Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 200V, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: 1.6mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PHPA1206E75R0BST1 PHPA1206E75R0BST1 Виробник : Vishay / Thin Film Thin Film Resistors - SMD 1W 75ohm .1% 25ppm AEC-Q200